Offroad
Serwis
Kraśnik

Jesteśmy na rynku motoryzacyjnym od 1988 roku. Off-roadem zajęliśmy się na poważnie niespełna ćwierć wieku później.

Z każdym dniem nabywamy coraz większe doświadczenie: co dobre, co sprawdzone, a sprawdzamy na własnej skórze w najtrudniejszych warunkach (często przesadzamy, aby sprawdzić na ile wytrzymałe są nasze produkty i to, co Wam oferujemy).

Tak naprawdę to w znacznej mierze od Was, czyli naszych Klientów, zależy nasz sukces i możliwość rozwoju, ponieważ to Wy dajecie nam wyzwania, którym my próbujemy sprostać.

Zadziwiającymi są sytuacje, w których elementy na pozór niezniszczalne potrafią się zepsuć czy uszkodzić, dlatego też staramy się dostosować je do indywidualnych potrzeb wszystkich z Was, abyście mogli czerpać przyjemność z najwspanialszej zabawy jaką jest OFF-ROAD.

Potrafimy stworzyć pojazd marzeń, każdemu wedle potrzeb, na brutalnie, na grzecznie, wypasiony, lecz według naszych zasad, aby być dumnym ze stworzenia rękodzieła, bo i takim każde auto opuszczające nasz warsztat z pewnością jest. W każdym z tych samochodów jest cząstka Nas - taki mały Anioł Stróż, który z Wami podróżuje.

logo.png

Dane kontaktowe

3P-4x4 Off Road Serwis Kraśnik
Wyżnica - Kolonia 7F
23-251 Dzierzkowice
biuro@3p-4x4.pl

Doradztwo i pomoc techniczna:

509255401 - Robert

Wysyłka, faktury, płatności:

690 986 999 - Agnieszka

Serwis naprawa off road modyfikacje samochodów terenowych Kraśnik Lublin części akcesoria offroad 4x4 szkolenia tor offroad imprezy plenerowe

Copyright 2022© 3P 4x4Projekt i wykonanie   WGB-Group
Polish English German Russian Ukrainian